Co można robić w Dzień Kobiet w Lublinie?

3 przyjaciółki w Lublinie w Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowa okazja do celebrowania kobiecości i spędzania czasu z bliskimi. W Lublinie, jak co roku, przygotowano wiele atrakcji dla pań, aby mogły cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Jeśli chcecie zacząć dzień od małej eksploracji miasta, warto wybrać się na spacer ulicami Lublina. Możecie odwiedzić swoje ulubione kawiarnie, restauracje lub miejsca, które macie ochotę poznać. Spacer po urokliwych uliczkach miasta z pewnością dostarczy wam mnóstwo przyjemności i możliwość odkrywania nowych miejsc.

Spędź ten wieczór w Teatrze

Po spędzeniu czasu na świeżym powietrzu, może przyjdzie pora na relaks w domowym zaciszu lub na wspólne wyjście do teatru. Na scenie pojawią się także Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop… oraz publiczność w roli telewidza, który ma możliwość wyboru, którą stację telewizyjną chce oglądać w przedstawieniu. Aktorzy, wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych, nie tylko przedstawiają to, co widzowie zobaczą na ekranie, ale również to, co dzieje się w kuluarach telewizyjnego studia po zakończeniu emisji i opuszczeniu anteny. Do dyspozycji będą stacje TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Dzięki temu spektaklowi widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak zachowują się gwiazdy znane ze szklanego ekranu, gdy kamera przestaje rejestrować ich uśmiech.

Ciekawe wydarzenie teatralne będzie również w doborowej obsadzie:

Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska
Adam Fidusiewicz / Paweł Góral jako Krzysztof Wybisz
Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor
Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.

Dzień Kobiet w Lublinie na wesoło

W Lublinie tego dnia odbędzie się Polska Noc Kabaretowa w Hali Globus. To doskonała okazja, aby spędzić wieczór w towarzystwie znakomitych kabaretów i cieszyć się doskonałą rozrywką, która zapewni niezapomniane chwile śmiechu i zabawy. Najlepiej wyszkolona ekipa kabaretowa wszech czasów. Po intensywnych treningach, wyczerpujących obozach szkoleniowych i niekończących się przygotowaniach, prezentuje program, który bije wszystkie rekordy świata. Zamierzane jest zaprezentować kabaretowy spektakl na miarę igrzysk olimpijskich, a żarty trafiają w dziesiątkę jak strzały łucznicze.

Podczas Polskiej Nocy Kabaretowej w Lublinie wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile, Szymon Łątkowski i w roli prowadzących – Kabaret Nowaki.

Muzyczny Dzień Kobiet w Lublinie

Dla miłośników muzyki również przygotowano wiele atrakcji. W Fabryce Kultury Zgrzyt odbędzie się koncert Punky Reggae live 2024, gdzie wystąpią znane i lubiane zespoły, zapewniając fantastyczne przeżycia muzyczne dla wszystkich obecnych.

Na zbliżającym się koncercie zobaczymy trzy wyjątkowe zespoły, które od lat są nieodłączną częścią historii tej trasy. Farben Lehre, The Bill i Leniwiec – każdy z nich przygotował specjalne niespodzianki dla fanów i gwarantuje energiczne występy, które dostarczą niezapomnianych wrażeń muzycznych. Podczas koncertów pojawi się także gościnny zespół supportowy, a w wybranych miastach zaserwujemy jeszcze większy zestaw wykonawców, abyście mogli cieszyć się jeszcze więcej dobrą muzyką. Wszystkie zespoły, które zobaczycie na scenie, wcześniej już miały okazję wystąpić na trasie PRlive, co gwarantuje niezapomniane chwile na koncertach.

Taxi w Lublinie na Dzień Kobiet

Po intensywnym dniu kobiet, pełnym wydarzeń w restauracjach, teatrach, kinach czy na kabaretach, warto zadbać o bezpieczny powrót do domu. W tej sytuacji najlepszym wyborem jest skorzystanie z usług eM Taxi Lublin – najbezpieczniejszego środka transportu w Lublinie. Nasza flota składa się wyłącznie z nowoczesnych i komfortowych samochodów, obsługiwanych przez profesjonalnych kierowców. Dzięki temu możesz być pewna, że podróż z nami będzie nie tylko wygodna, ale przede wszystkim bezpieczna. Zamów nasze taxi już teraz pod numerem telefonu: 81 470 77 70.

Udostępnij ten wpis:

Przeczytaj inne wpisy:

Kliknij w przycisk i połącz się z naszą centralą w wybranym przez Ciebie mieście