Strefa Pasażera
Szukasz komfortowego i bezpiecznego taxi w Lublinie lub Chełmie? eM Taxi to nowoczesna korporacja taxi zrzeszająca najlepszych licencjonowanych Kierowców.
Zobacz więcej

Zamów przejazd z
eM Taxi

Twoja korporacja TAXI na każdy dzień

Komfortowe i bezpieczne taxi, to dwa kluczowe elementy, które wyróżniają eM Taxi spośród innych korporacji taxi. Liczna flota to najwygodniejsze, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni hybrydowe samochody segmentu Premium. Podróż z licencjonowanym Kierowcą taxi sprawi, że będziesz czuć się wyjątkowo, a korzystanie z usług taxi wejdzie na nowy, wyższy poziom.

Udogodnienia w
eM Taxi

Przewóz zwierząt

Wiemy, jak ważna jest obecność największego przyjaciela u Twojego boku. Podróż z pupilem jest jak najbardziej możliwa w taksówkach eM Taxi.

Płatności bezgotówkowe

eM Taxi posiada samochody wyposażone w terminale płatnicze. Pasażer ma możliwość opłacenia kursu w sposób bezgotówkowy za pomocą karty płatniczej lub Blik.

Klimatyzowane samochody

W upalne dni nawet najkrótsza podróż może spędzić sen z powiek, dlatego każda nasza taksówka posiada w pełni sprawną i czystą klimatyzację.

Wybierz swoje miasto

Zamów eM Taxi

Kliknij i wybierz swoje miasto
24 na dobę

Pobierz aplikację
eM Taxi

Już teraz zamów wygodnie swój przejazd. Dzięki naszej aplikacji mobilnej błyskawicznie zamówisz swój przejazd, po wybraniu miejsca docelowego poznasz cenę przejazdu oraz sprawdzisz na mapie gdzie dokładnie znajduje się Twoja taksówka.

Kliknij w przycisk i połącz się z naszą centralą w wybranym przez Ciebie mieście