eM Taxi Chełm
Szukasz komfortowego i bezpiecznego taxi w Chełmie? eM Taxi to nowoczesna korporacja taxi w Chełmie zrzeszająca najlepszych licencjonowanych Kierowców.
Taxi Chełm: 82 545 11 11

Zamów przejazd z
eM Taxi Chełm

Twoja korporacja TAXI na każdy dzień

Komfortowe i bezpieczne taxi w Chełmie, to dwa kluczowe elementy, które wyróżniają eM Taxi spośród innych korporacji taxi. Liczna chełmska flota to najwygodniejsze, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni hybrydowe samochody segmentu Premium. Podróż z licencjonowanym Kierowcą taxi w Chełmie sprawi, że będziesz czuć się wyjątkowo, a korzystanie z usług taxi w Chełmie wejdzie na nowy, wyższy poziom.

Udogodnienia w
eM Taxi Chełm

Przewóz zwierząt

Wiemy, jak ważna jest obecność największego przyjaciela u Twojego boku. Podróż z pupilem jest jak najbardziej możliwa w taksówkach eM Taxi Chełm.

Płatności bezgotówkowe

eM Taxi Chełm posiada samochody wyposażone w terminale płatnicze. Pasażer ma możliwość opłacenia kursu w sposób bezgotówkowy za pomocą karty płatniczej lub Blik.

Klimatyzowane samochody

W upalne dni nawet najkrótsza podróż może spędzić sen z powiek, dlatego każda nasza taksówka posiada w pełni sprawną i czystą klimatyzację.

Cennik

Opłaty dodatkowe

Zamów eM Taxi Chełm

Zadzwoń pod poniższy numer
24 na dobę

Pobierz aplikację
eM Taxi Chełm

Już teraz zamów wygodnie swój przejazd w Chełmie. Dzięki naszej aplikacji mobilnej błyskawicznie zamówisz swój przejazd, po wybraniu miejsca docelowego poznasz cenę przejazdu oraz sprawdzisz na mapie gdzie dokładnie znajduje się Twoja taksówka.

Kliknij w przycisk i połącz się z naszą centralą w wybranym przez Ciebie mieście