Czym zajmujemy się w eM Taxi Lublin?

Korzystanie z taksówek stało się tak popularne, że przeniknęło do naszej codzienności i nie zastanawiamy się nad możliwościami usług taksówkarskich. Stąd pomysł na ten wpis, w którym przybliżymy Ci, czym zajmujemy się w eM Taxi Lublin.

PRZEWÓZ OSÓB

Przewóz osób – to z pewnością wiesz! W naszych taksówkach może podróżować kierowca oraz czwórka pasażerów. Zdarza się, że odbywasz podróż w większym gronie? Jest Was na przykład pięć osób i wkurza Cię, że trzeba zamówić osobne auto? Nie martw się, ponieważ wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i posiadamy samochody XL, dzięki czemu nie będziesz musiał zamawiać, czekać i płacić za równoległy kurs. Przejazd odbywa się według Twoich preferencji – chodzi tutaj o trasę oraz komfort w trakcie jazdy. Pamiętaj, że zadaniem kierowcy eM Taxi Lublin jest wybranie najkrótszej trasy, przez co unikniesz zbędnych opłat za czas jazdy lub tzw. „kilometrówkę”. Zainstaluj też naszą aplikację, w której masz możliwość śledzenia przejazdu. Zwróć uwagę na bezpieczeństwo. Z naszej strony gwarantujemy bezpieczną jazdę, ale zapięcie pasów przez Pasażera, to podstawa. Pisząc o bezpieczeństwie mamy także na myśli sprawdzanie oznakowania pojazdu. Samochód eM Taxi Lublin posiada numery boczne, cennik taryf na szybach, numer telefonu, logo oraz lampę („kogut”) TAXI na dachu pojazdu.

PRZEWÓZ ZWIERZĄT

Przewód zwierząt – pupili bez Pasażera nie zabieramy, ponieważ mogłoby to stresować Twoje zwierzę. W eM Taxi spotkaliśmy się z sytuacjami, gdzie Pasażerowie jechali do lub wracali od weterynarza. Wybrali eM Taxi Lublin, ponieważ nie mieli dostępu do własnego pojazdu (mąż wziął do pracy, żona pojechała do kosmetyczki, auto u mechanika, itp.) To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ możecie załatwić sprawy samodzielnie, bez fatygowania znajomych, którzy może w tym czasie są na przykład w pracy. Daj nam znać, że chcesz podróżować ze zwierzęciem. My przygotujemy się, by przejazd taksówką w Lublinie był dla Ciebie i Twojej pociechy przyjemna i niedokuczliwa dla zwierzęcia. W letnie upały, a takie w tym roku zaczęły się w czerwcu, dostosujemy temperaturę wewnątrz taksówki według Waszych upodobań.

ZAKUPY

Zakupy – o tym już pisaliśmy w naszym wpisie o dowozie zakupów. Dla przypomnienia, to rozwiązanie dobre zarówno dla pomagających jak i tych, którzy takiej pomocy potrzebują. Dzwoniąc na naszą infolinię podajesz listę zakupów i adres, pod który kierowca taksówki ma dostarczyć produkty. Mieszkając na wyższych piętrach nie musisz schodzić na dół – kierowca taksówki wręczy zakupy osobiście, bądź też pozostawi paczki pod drzwiami. Oczywiście, oferta skierowana jest również do pracujących, którzy nie mają czasu na pójście do sklepu i zaopatrzenie się w produkty na obiad.

Jeżeli macie pomysły jak możemy poszerzyć naszą ofertę, dajcie znać! Jesteśmy otwarci na propozycje i może akurat Wasze zdanie będzie wzięte pod uwagę przez zespół eM Taxi! 🙂 Do usłyszenia pod numerem telefonu 81 470 77 70 i do zobaczenia w taksówce!

Udostępnij ten wpis:

Przeczytaj inne wpisy:

Kliknij w przycisk i połącz się z naszą centralą w wybranym przez Ciebie mieście