Pracuj z eM Taxi
Poszukujemy Kierowców do naszej korporacji. Zadzwoń i dowiedz się więcej.
Zobacz więcej

Poznaj nowe
eM Taxi

Nowy projekt wjechał na dobre do Lublina i Chełma

eM Taxi jest to nowa generacja korporacji taksówkarskiej, w której najważniejszy jest Kierowca. Jest to marka która czerpie to co najlepsze z tradycyjnych, starych korporacji wprowadzając innowacje i optymalizację z których korzystają nowoczesne firmy oferujące przewozy. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi kierowcy w Lublinie oraz Chełmie.

Oprócz standardowych szkoleń dla Kierowców, oferujemy możliwość bezpłatnego uczestnictwa w kursach i szkoleniach z I pomocy, umiejętności sprzedażowych itd. Nasze oferty są tak przygotowane, aby każdy mógł dopasować je do swoich potrzeb. Uważamy, że dzięki współpracy z najlepszymi kierowcami możemy zaoferować odpowiedni standard obsługi klientów jak i ich bezpieczeństwo.

Przyjdź i sprawdź czy spełniamy Twoje wymagania – umów się już dzisiaj na spotkanie w naszym biurze, na rozmowę telefoniczną korzystając z formularza na stronie, lub dzwoniąc na podany numer: 729 133 155.

Samochody służbowe

Mamy dla Ciebie hybrydowe Toyoty Corolla, Auris i Prius

Przejrzysta forma rozliczeń

50% utargu jest Twoje. Po naszej stronie koszty – łącznie z paliwem.

Elastyczny grafik pracy

Oferujemy pracę na samochodach służbowych oraz na swoich.

Wymagania dla Kierowców
eM Taxi

Przewóz osób to odpowiedzialne zajęcie, w związku z czym istnieje kilka kwestii formalnych, które muszą spełniać kandydaci na naszych kierowców. Pierwszym najistotniejszym jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Wymagamy również orzeczenia lekarskiego na kierowcę taxi oraz badań psychotechnicznych.

Jeżeli nie wiesz gdzie zrobić badania – skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy i udzielimy odpowiedzi na pytania. Potrzebujemy również zaświadczenia o niekaralności. Nie musisz mieć założonej działalności gospodarczej oraz licencji. Nasz dział kadr i księgowości podpowie jaka forma zatrudnienia będzie dla Ciebie najbardziej korzystna i pomoże z formalnościami.

Jeżeli chciałbyś pracować korzystając z auta służbowego – konieczna jest umiejętność prowadzenia auta z automatyczną skrzynią biegów. Już podczas pierwszego spotkania rekrutacyjnego zweryfikujemy twoją umiejętność prowadzenia auta. Kierowcy Taxi muszą cechować się ponadprzeciętnymi umiejętnościami za kierownicą samochodu.

Praca na taxi w Lublinie oraz Chełmie wymaga oczywiście bardzo dobrej znajomości topografii miasta, oraz umiejętności korzystania z map i nawigacji. W pracy jako kierowca taxi na pewno przyda się wiedza dot. atrakcji turystycznych, wydarzeń kulturalnych, obiektów gastronomicznych czy hotelowych.

Dbamy o jak najwyższe standardy obsługi klientów korzystających z przejazdów taxi, dlatego bardzo ważna jest dla nas wysoka kultura osobista kierowców. Istotne jest by kandydat na kierowcę potrafił wyczuć kiedy klient potrzebuje rozmowy, a kiedy chciałby odbyć przejazd w ciszy.

Jeżeli chcesz jeździć na taksówce, a nie masz własnego auta możesz korzystać z naszej floty aut przeznaczonych na wynajem lub jeździć na służbowym aucie. Nie musisz mieć swojego auta. Oczywiście kierowców z własnymi autami również zapraszamy do współpracy. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z Taxi – podpowiemy i pomożemy w kwestii uzbrojenia i przygotowania auta.

Zależne będą oczywiście od tego ile czasu miesięcznie chcesz przeznaczyć na pracę jako kierowca Taxi. Jeżeli zdecydujesz się na pracę z wykorzystaniem auta służbowego – będziesz jeździć na aucie o silniku hybrydowym co również pozwoli zmaksymalizować zarobki, przez mniejsze spalanie.

Formularz rekrutacyjny

Kliknij w przycisk i połącz się z naszą centralą w wybranym przez Ciebie mieście