Strefa Biznesu
W eM Taxi rozumiemy każdego Przedsiębiorcę, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę.
Zobacz więcej

Służbowe przejazdy z
eM Taxi

Omijaj korki, podróżuj bezpiecznie, zachwycaj Partnerów Biznesowych

Skorzystaj z nowej, prostej formy rozliczeniowej z eM Taxi Lublin oraz eM Taxi Chełm. Dzięki umowie partnerskiej płatności za przejazdy są uproszczone. Firma otrzymuje raz w miesiącu fakturę, co eliminuje konieczność dokonywania płatności za każdy pojedynczy przejazd. To oszczędza czas i zmniejsza formalności do minimum. Dzięki umowie partnerskiej płatności za przejazdy odbywają się bezgotówkowo. To zwiększa bezpieczeństwo, eliminuje konieczność posiadania gotówki i ułatwia kontrolę finansową. Wszystkie płatności są udokumentowane na fakturze, co ułatwia rozliczenia i księgowanie.

Umożliwiamy podpięcie kont dla pracowników, którzy często podróżują służbowo po mieście. Każdy pracownik ma przypisane konto, które umożliwia łatwą i bezproblemową synchronizację z kontem głównym. To ułatwia kontrolę i zarządzanie wydatkami związanych z podróżami służbowymi.

Korporacja eM Taxi oferuje możliwość przewozu dokumentów, pracowników na spotkania służbowe oraz odbiory z lotniska czy transport partnerów biznesowych. Dzięki temu można skorzystać z wygodnego i niezawodnego środka transportu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb firmy.

Zbiorcza faktura raz na miesiąc

Jako nasz Partner Biznesowy otrzymujesz jedną fakturę na koniec miesiąc, bez konieczności opłacania każdego kursu z osobna.

Historia przejazdów

Masz ciągły wgląd w historię przejazdów swoich oraz pracowników w obecnym oraz innych miesiącach.

Podpięcie kont pracowników

Twoja firma to również Twoi pracownicy, możesz podpiąć ich konta do przejazdów bezgotówkowych.

Rozpocznij z nami
współpracę

Kliknij w przycisk i połącz się z naszą centralą w wybranym przez Ciebie mieście