Dowóz zakupów taxi? O co chodzi?

Wśród nas żyją osoby, które naprawdę potrzebują pomocy. Wyobraź sobie, że znalazłbyś się w sytuacji, w której jesteś w domu totalnie sam i Twój stan zdrowia nie pozwala Ci wyjść z domu. eM Taxi Lublin, to nie tylko korporacja świadcząca usługi przewozu osób. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom! Jeżeli znasz starszą, samotną lub niepełnosprawną osobę, która nie może zrobić samodzielnie zakupów, wybierz usługę dowozu zakupów pod wskazany adres. Nie musisz być w Lublinie, żeby komuś pomóc. Kierowca taksówki dowiezie i wręczy zakupy lub – na życzenie domownika – zostawi zakupy pod drzwiami, a wszystko z myślą o lepszym samopoczuciu i bezpieczeństwie osoby potrzebującej.

A dokładniej, czym jest usługa dowozu zakupów?

To proste! Wybierając taksówkę w Lublinie możesz wygodnie podróżować po mieście. Natomiast wybierając usługę dowozu zakupów, zlecisz naszemu kierowcy dostarczenie produktów żywnościowych pod adres. Listę ustalisz telefonicznie dzwoniąc pod numer 81 470 77 70.

Kto może skorzystać z usługi dowozu zakupów?

Pracujesz w korpo albo zdalnie, a przerwy są za krótkie i nie masz czasu na jedzenie? Dołożymy wszelkich starań, żebyś nie tracił czasu na zakupy – kanapka przyjedzie do Ciebie. Kończy Ci się sok na imprezie? Nie ma sprawy, eM Taxi Lublin śpieszy ugasić pragnienie. Bądź, tak jak czytałeś wyżej – chcesz komuś najzwyczajniej pomóc? POMOŻEMY! Dlatego odpowiedź jest jedna – z usługi dowozu zakupów może skorzystać każdy! Szanujemy wszystkich Pasażerów i Klientów.

Udostępnij ten wpis:

Przeczytaj inne wpisy:

Kliknij w przycisk i połącz się z naszą centralą w wybranym przez Ciebie mieście